Loading...

PŘEHLED APARTMÁNU

GARDEN VIEW

Nabízíme ubytování v apartmánu pro 4 osoby+2 přistýlka. Výhled z oken do zahrady.

Apartmán je tvořen ložnicí se 4 lůžky, obytnou kuchyní s přistýlkou a koupelnou.

Ložnice je vybavena kvalitním dvojlůžkem typu box spring 180×200 se sendvičovou pružinovou matrací o výšce 26cm. Všechna objednaná lůžka jsou vybavena přikrývkou a polštářem s vysoce kvalitním damaškovým povlečením s vrstvenými lůžkovinami. Samozřejmostí je noční stolek u každého lůžka, včetně osvětlení. Další 2 lůžka o rozměrech 90×200. Přistýlka ve formě rozkládacího gauče Ikea viz. foto.

Součástí ložnice je šatní skříň, stojací lampa, 2 židle Thon a stůl.

V kuchyni se nachází plně vybavená kuchyňská linka, dřevěný jídelní stůl s židlemi Thon, přistýlka s dvěmi lůžky – lze využít jako denní pohovku (ložní soupravu je možno uschovat v rámci rozkládací pohovky), stojací lampa.

Vlastní botník před vchodem do apartmánu i prostor pro uložení obuvi uvnitř.

 • Apartmán pro 4 osoby + 2 přistýlka

 • Dvoujlůžko box spring o rozměrech 180×200 cm,

  2 lůžka 90×200,

  přistýlka 2 lůžka Ikea viz. foto,

  možnost dětské postýlky – na vyžádání uveďte při rezervaci do poznámky.

 • Koupelna – sada ručníků, set hygienických potřeb, vana se sprchou, fén na vlasy, zvětšovací kosmetické zrcátko, zrcadlo, umyvadlo, závěsné wc, odpadkový koš, dostatek háčků a polic k odložení Vašich potřeb.

 • Kuchyň – kuchyňská linka s nádobím, elektrický kombinovaný sporák, lednice s mrazícím boxem, myčka nádobí, mikrovlná trouba, varná konvice, zabudovaný odkapávač nádobí.

 • * Zdarma k zapůjčení (uveďte do poznámky při rezervaci), dětská jídelní židlička, koupací vanička, nočník. Pokud uvedete věk dítěte poskytneme Vám box s hračkami odpovídající věku dítěte, včetně hracího koberce.

ZAMLUVTE SI VÁŠ APARTMÁN

Rezervujte

  Apartments Humpolec
  Apartments Humpolec
  Apartments Humpolec
  Apartmány Humpolec
  Apartments Humpolec

  „Klidné prostředí a vyžití pro děti! „

  AH

  Byl jsem velmi mile překvapený! Přijeli jsme na motocyklech. Motorky mohly do zahrady, nebo na vlastní parkoviště. Pokoj čistý, uklizený. Sociální zařízení taktéž. Vlastní kuchyňka s čajem a kávou. Lednička…. Co více si přát. Když jsme přijeli promočení, topilo se a nebyl problém se usušit. Paní Lenka nabídla i jinou kombinaci ubytování a po celou dobu pobytu byla našim potřebám maximálně vstřícná. Přeci jen jsme byli trochu jiní:-) Motorkáře tam asi nemá každý den. Děkujeme!!!

  ZBYNĚK

  Užijte si & Zapamatujte si skvělý čas s námi

  OVĚŘIT DOSTUPNOST

  DOSTUPNÉ APARTMÁNY

  Objevte více apartmánů