APARTMENTS HUMPOLEC

Naší ambicí je poskytnout Vám ubytování vysoké kvality. Nejvíce klademe důraz na čistotu, kvalitní přírodní materiály, a harmonii celého prostoru. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. V celém prostoru objektu včetně zahrady je zákaz kouření.

Nabízíme ubytování celkem ve 4 samostatných apartmánech s 18 -24 lůžky s prostornou zahradou v krásném čistém prostředí přírodě na dosah. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň.  Apartmány mají svou vlastní terasu či balkon. Parkování zdarma u domu. K dispozici je knihovna s knihami a časopisy ve společných prostorách. Zázemí pro sportovní potřeby kola, lyže apod.

Ložnice jsou zařízeny dvojllůžky typu box spring 180x200cm se sendvičovými pružinovými matracemi a kvalitními damaškovými lůžkovinami. Dále lůžky o rozměru 90×200. Typ přistýlky uveden u jednotlivých apartmánů.

Koupelna  je vybavena vanou se sprchou, umyvadlem, závěsným wc,  fénem na vlasy, kosmetickým zrcátkem, zrcadlem. Pro každého hosta je připravena osuška, ručník, ručník malý. Set hygienických potřeb je samozřejmostí. Dostatek háčků a prostor pro odkládání Vašich potřeb.

Kuchyň je zařízena plně vybavenou kuchyňskou linkou s nádobím, myčkou nádobí, sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou s možností časování, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou.

50m od zahrady se nachází prastará studánka s pramenitou vynikající vodou velmi kvalitních parametrů.  Jen 2 minuty od lesa, kde se nachází rozsáhlé turistické značené trasy, včetně 1km vzdáleného rybníka s pramenitou vodou vhodného ke koupání, dětským hřištěm a zázemím.  Další inspiranci pro volný čas naleznete v sekci ZÁBAVA & VÝLETY.

Užijte si & Zapamatujte si skvělý čas s námi

.
OVĚŘIT DOSTUPNOST